Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
вывод из запоя Боярка

Виведення із запою Боярка

Якщо запій триває більше ніж сім днів, швидше за все людина не просто вибилась зі свого звичайного життєвого ритму. Це межує з серйозним захворюванням – алкогольною залежністю.

Помітивши будь-які передумови до запою з якої-небудь причини або, з першого погляду, без неї, потрібно звертатися до фахівців. Самолікування може спровокувати величезні проблеми з психологічним та фізичним здоров’ям.

Ви можете звернутися в державну або приватну клініку, щоб отримати професійну допомогу:

 • Наркологічний центр «Приват Клініка». Його переваги – анонімність, комплексний, індивідуальний підхід, турбота про умови проживання, кваліфікований персонал.
 • Боярську центральну районну лікарню. Тут використовується медикаментозний підхід до лікування алкозалежності. Недолік для деяких хворих – необхідність становлення на облік.

Істинний і псевдозапій

Іноді тривале вживання алкоголю зовсім не означає, що персона захворіла на алкогольну залежність. Можливо алкоголізація стає реакцією на:

 1. Сильний емоційний сплеск. Як позитивний, так і негативний. Приклади: весілля, розлучення, підвищення, звільнення з роботи, народження дитини тощо.
 2. Конфлікти з самим собою. Почуття провини, невпевненість, комплекси.
 3. Складність у пошуку свого призначення.
 4. Нудьга, відсутність інтересу до будь-чого.

Спиртні напої виступають в такому випадку певними «антидепресантами». Створюється ілюзія, що це допомагає впоратися з труднощами, весело провести час.

Людина п’є в компанії. І, якщо у неї є відповідальність перед чимось, кимось, можливість розв’язати свої проблеми адекватно, то алкоголізація припиняється. У такому випадку ми маємо справу з псевдозапоєм. Який не є ознакою залежної поведінки. Але все одно, для його припинення необхідна допомога психологів, терапевтів, фахівців в області алкозалежності. Адже він може періодично повторюватися.

Вывод из запоя Боярка

Справжній запій, який є симптомом алкоголізму, характеризується:

 1. Повною відсутністю контролю над кількістю випитого.
 2. Постійним бажанням вживати, попри будь-які перешкоди.
 3. Вживанням без причин, на самоті.
 4. Скаргами на погане самопочуття. Оскільки запій – причина багатьох захворювань внутрішніх органів.
 5. Тремором тіла. (Зверніть увагу, чи трясуться у людини руки.)
 6. Білою гарячкою (делірій). Психоневрологічне відхилення провокується надмірним, тривалим вживанням етанолу. Виявляється на другий, третій день після припинення алкоголізації. Симптоми: галюцинації, марення, дезорієнтація, втрата контролю, пам’яті. Через сильний внутрішньочерепний тиск може призвести до реанімації, смерті.
 7. Абстинентним синдромом, бажанням «похмелитися» (не важливо в якій частині дня). Іноді без цього ритуалу слідує негативний, небезпечне для життя людини наслідок – делірій, описаний вище.

Як лікувати запійний алкоголізм?

Виведення із запою – обов’язкова процедура перед лікуванням запійного алкоголізму. Вона містить ряд лікувальних заходів, які допомагають алкоголіку відновити фізичне здоров’я, позбавитися від симптомів абстиненції, уникнути білу гарячку.

Фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» займаються цим у першу чергу. Для того, щоб зробити це максимально ефективно, виконується наступне:

 1. Перша медична допомога в разі алкогольного отруєння, активної фази делірію, інших патологій.
 2. Консультація, ретельне медичне обстеження. Що допомагає встановити правильний діагноз, з’ясувати, чи є у пацієнта будь-які протипоказання до проведення лікувальних процедур.
 3. Детоксикація організму від токсичних елементів, які виробляє етанол при розпаді в організмі.
 4. Призначення курсу спеціалізованих препаратів. Зазвичай – сорбентів, вітамінів, седативних та інших.

Також проводиться консультація і мотивація з боку психолога на подальше лікування. Без нього алкоголік, який звик жити в стані алкогольного сп’яніння, з більшою ймовірністю повернеться до вживання.

Щоб уникнути таких інцидентів, фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» рекомендують продовжувати здійснювати дії, які призводять до одужання від алкоголізму:

 1. Реабілітацію. Свого роду навчання, як побудувати своє життя, переживати різні емоційні стани у тверезості. Надання інформації про алкоголізм для того, щоб людина могла протистояти йому.
 2. Ресоціалізацію. Допомога в адаптації у суспільстві, зберігаючи свої нові принципи та цінності.
 3. Залучення до терапії сім’ї залежного. Що доброчинно вплине на його одужання та поліпшення міжособистісних відносин з близькими.

Після завершення повного курсу лікування і реабілітаційного періоду рекомендується продовжувати відвідувати психолога протягом певного часу. Також, за бажанням пацієнта, можна впровадити у програму позбавлення від залежності кодування.

Щоб отримати більше інформації на тему «виведення із запою Боярка», телефонуйте за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!