Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Вывод из запоя Белая Церковь

Виведення із запою Біла Церква

Запій та побутове пияцтво мають дуже тонку грань. Різниця полягає в тому, що в першому випадку людина може зупинитися, другому – втрачає контроль і постійно думає про алкоголь.

Але, на початкових стадіях визначити потяг з боку, якщо Ви не медичний працівник, вкрай складно. Тому, якщо у Вас з’явилися будь-які підозри, ми рекомендуємо відразу ж звернутися у наркологічний диспансер до лікаря психіатра-нарколога.

Запойный алкоголизм – симптомы

У Білій Церкві це – державна установа (Білоцерківське психіатрично-наркологічне територіальне медичне об’єднання). Але, якщо Ви не хочете ставати на облік (що обов’язково в лікарнях даного типу), то Ви можете звернутися до фахівців наркологічного центру «Приват Клініка». Ми проводимо анонімне виведення із запою в найкращих умовах для Вашого рідного.

Запійний алкоголізм – симптоми

Якщо у Вашого рідного спостерігаються періодичні запої, це говорить про наявність алкоголізму. Як уже згадувалося вище, досить складно відрізнити запійний тип захворювання від звичайного розслаблення на свята або вихідні. Але все ж є певні ознаки, які допоможуть Вам визначити, чи розвинена у людини алкогольна залежність.

Основні симптоми запійного алкоголізму наступні:

 1. Вживання алкоголю вранці, вдень. Залежні називають це «похмелитися». На останніх стадіях алкозалежності дана процедура стає необхідністю. Інакше, у людини починається дуже важкий фізичний і психічний стан. Аж до білої гарячки.
 2. Патологічний потяг до вживання алкоголю. Звичайно, Ви не зможете прочитати думки хворого. Але, помітити його можна по певній моделі поведінки. Людина стає дратівливою, незграбною, депресивною, якщо не отримує бажаної дози спиртного.
 3. Втрата контролю. Алкоголік випиває набагато більше, аніж передбачає на початку. Наприклад, він заявляє, що вип’є лише чарку, а по факту не може зупинитися.
 4. Частий головний біль.
 5. Тремор. Помітно тремтять руки.
 6. Скарги на болі в області серця.
 7. Спроби заподіяти собі смерть.

Обов’язково проконсультуйтеся з наркологом. Тільки він зможе з точністю визначити наявність або відсутність патології.

Як вийти із запою та кинути пити?

Просто вивести алкоголіка із запою – недостатньо. Найчастіше після медикаментозних процедур залежний знову зривається. Причиною цього є:

 • Повернення до минулого оточення активних споживачів спиртного.
 • Співзалежна поведінка рідних.
 • Відсутність навичок життя у тверезому стані.

Для того, щоб людина не тільки вийшла із запою, а ще й припинила вдаватися до алкоголю, наркологічний центр «Приват Клініка» використовує комплексний індивідуальний підхід у лікуванні запійної форми алкогольної залежності.

Процес виведення із запою та лікування алкоголізму відбувається наступним чином:

 1. Очищення організму від етилового спирту, або детоксикація. Без даного етапу можливий розвиток білої гарячки (делірію), психозів, загального нездужання організму. Але, процедура має деякі протипоказання. Тому, іноді потрібно поступове зниження дози алкоголю.
 2. Складання індивідуального плану медикаментозного лікування. Виходячи з фізичного стану підбирається курс препаратів: сорбентів, седативних засобів, вітамінів, анальгетиків тощо.
 3. Проведення процедур для поліпшення фізичного стану: план харчування, фізичних навантажень, режиму дня.
 4. Призначення кодування (якщо це необхідно).
 5. Реабілітація. Процес, який допомагає залежним здобути навички життя без вживання психоактивних речовин.
 6. Ресоціалізація та амбулаторний супровід. Людина продовжує займатися психотерапією та починає реалізовуватися у суспільстві.
 7. Корекція співзалежності як у хворого, так і в його сім’ї. Найчастіше алкозалежні теж страждають від даної проблеми. Попросту не вміють будувати здорові відносини.

Завдяки такому підходу існує велика ймовірність позбавлення від алкоголізму, припинення колообігу зривів та нескінченних невдалих спроб припинити вживання.

Скільки коштує вивести людину із запою?

У разі запійного алкоголізму підхід «чим дешевше, тим краще» може не тільки не принести жодних результатів, а й нашкодити. Наприклад, якщо Ви вирішите звернутися до установ без ліцензії.

Звичайно, можна це зробити практично безкоштовно у державному диспансері. Але тоді доведеться, знову ж таки, стати на облік, що обмежить Вашому рідному такі можливості, як:

 • Влаштування на роботу.
 • Купівля нерухомості.
 • Збереження батьківських прав (якщо є діти).
 • Переїзд в інше місто.
 • Отримання водійського посвідчення.
 • І так далі.

Якщо ж Ви хочете отримати дійсно ефективне лікування без розголосу – не економте. Варто орієнтуватися на якість пропонованих послуг, кваліфікацію лікарів, умови проживання, наявність документації, можливість пройти терапію анонімно.

Ціна на виведення із запою в наркологічному центрі «Приват Клініка» варіюється в залежності від:

 • Стадії захворювання.
 • Наявності супутніх хвороб організму та психіки.
 • Необхідності мотивації хворого.
 • Вибору палати.
 • Тощо.

Как выйти из запоя и бросить пить?

Для того, щоб отримати більше інформації про лікування алкоголізму в нашій клініці або на тему «виведення із запою Біла Церква» телефонуйте за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!