Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Вывод из запоя Ирпень

Виведення із запою Ірпінь

Виведення із запою Ірпінь“, “алкогольний запій лікування“, “як допомогти алкоголіку”… Все це хвилює кожну сім’ю, яка зіткнулася з адикцією або зловживанням одного з її членів. Спробуємо розібратися, чи можна зробити це в місті Київської області Ірпені. Чи присутні тут необхідні установи для корекції хвороби залежність?

Державна клініка: лікування запійного алкоголізму

У місті Ірпінь є психоневрологічне відділення, яке розміщене у місцевій поліклініці. Адреса – вулиця Садова, 38. Тут лікують наступні розлади:

 1. Стресові стани.
 2. Нервовий зрив.
 3. Депресія.
 4. Психічні захворювання.
 5. Алкоголізм та наркоманія.

Перевага даної клініки в тому, що вона безкоштовна. Якщо у залежного є бажання позбутися від запоїв, але немає грошей – він може спокійно просити тут допомоги. Але, медикаменти, якщо вони потрібні, йому доведеться оплачувати самотужки. Тому, доведеться звернутися до родичів. До речі, для них теж передбачені консультації та підтримка.

Недолік – пацієнта беруть під офіційний контроль, або “ставлять на облік”. Це ускладнює життя залежного. З’являються проблеми:

 1. Важко отримати водійське посвідчення.
 2. Переїзд в інше місто вимагає дозволу. Переведення всіх даних про людину в нове місце проживання.
 3. Пошук роботи ускладнюється. Роботодавці не бажають співпрацювати з алкоголіками. Нехай навіть в ремісії. Це – реалії нашого нетолерантного, погано проінформованого суспільства.

Як би хворому не хотілося, у нього не вийде зберігати в секреті свою недугу. Тому, щоб розв’язати це питання, необхідно використовувати альтернативний метод – звернення до приватних клінік лікування алкозалежності.

Лікування запою у приватній клініці

Приватні клініки відмінно підходять, якщо Ви хочете бути впевненим на сто відсотків, що про запійний алкоголізм Вашого рідного ніхто ніколи не дізнається. Наркологічний центр “Приват Клініка” турбується про це. Ми розуміємо, наскільки це важливо для Вас.

Звичайно, ми ведемо документацію, заводимо медичну книжку з історією хвороби. Це невіддільна частина будь-якої медичної практики. Але, ці матеріали суворо конфіденційні та за межі установи не виходять.

НЦ “Приват Клініка” знаходиться в Києві, але у нас є декотрі послуги для людей, які живуть в інших містах, областях:

 1. Виїзд нарколога додому. При тяжкому стані хворого це – обов’язково. Запій може провокувати “білу гарячку”. Ви ніяк не зможете зупинити її самостійно.
 2. Кризова інтервенція. Якщо алкоголік відмовляється визнати наявність проблем, залежності. Фахівці влаштовують спеціальну терапевтичну групу з хворим і його родиною, де за допомогою психологічних маніпуляцій дають зрозуміти людині – їй необхідне лікування. Таким чином, щоб вона сама для себе вирішила – досить отруювати своє життя спиртними напоями.

Крім цього, відрізняються умови проживання. Наш центр – це заклад, оснащений:

 1. Сучасною технікою медичного та побутового характеру.
 2. Комфортними палатами з максимальною місткістю у чотири особи

Також, тут відмінно організовано здорове харчування, індивідуально підібране для кожного пацієнта. Чого не скажеш про державні лікарні. Особлива увага приділяється чистоті та стерильності.

Персонал клініки – тільки сертифіковані лікарі з вищою освітою, котрі постійно беруть участь у різних освітніх програмах. Щоб залишатися в курсі новітніх технологій у боротьбі із залежністю.

Лечение запоя в частной клинике

Як лікувати запійний алкоголізм?

Процес лікування запійного алкоголізму розглянемо з точки зору авторської програми одужання нашої клініки. Але, спочатку трохи інформації про сам запій.

Запам’ятайте наступні факти:

 1. Людину не можна вважати алкоголіком, якщо вона дозволила собі випити, наприклад, вечорами два дні поспіль. Це повинен бути мінімум тиждень. Причому зранку до вечора. Жертвуючи своїми планами, цілями, захопленнями й так далі.
 2. Алкоголізм виявляється за такими ознаками – випивання на самоті, похмілля, зникнення блювотного рефлексу, втрата контролю.
 3. Запій провокує проблеми з фізичним, психологічним, емоційним, психічним здоров’ям.

Щоб вилікувати запійний алкоголізм, необхідно:

 1. Діагностувати адикцію, ті хвороби, які розвиваються разом з нею.
 2. Очистити організм від спиртного, або провести детоксикацію.
 3. Реабілітувати алкоголіка. Змінити його поведінку та мислення. Перевернути його світ з ніш на голову. Повернути ті цінності та зміст, які були у нього до знайомства з етанолом.
 4. Допомогти залежному адаптуватися в суспільстві. Знайти роботу, друзів, інші способи відпочинку, захоплення. Повернути довіру близьких, знайомих. Навчиться говорити “ні” алкоголю: пропозиціям випити або відвідати місця, де можливий зрив.

Как лечить запойный алкоголизм?

Пам’ятайте, “виведення із запою Ірпінь” – це процес. Потрібно дотримуватися всіх пунктів. Втративши щось одне Ви не отримаєте бажаного результату.

Більше інформації про те, як лікувати запійний алкоголізм, Ви можете дізнатися за телефоном, вказаним на сайті.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *