Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Вывод из запоя Буча

Виведення із запою Буча

Якщо ви шукаєте варіанти за запитом «виведення із запою Буча», то знайдете приватних наркологів, які можуть приїхати до Вас додому. У місті немає наркологічних клінік. Тому вибір, як допомогти алкоголіку, дуже невеликий.

Звичайно, є варіант поїхати до Києва. Що найкраще, адже тут Ви можете знайти установу, яка підійде Вам найкраще. Чому необхідно звертатися в лікарню? Запій – серйозна проблема, яка приносить ускладнення при неправильному лікуванні, самолікуванні, відсутності адекватного діагнозу.

Вывод из запоя

Що таке запій?

Багато хто плутає запій, як патологію зі звичайним побутовим пияцтвом. Наприклад, називають алкоголіками людей, які дозволяють собі випити ввечері в п’ятницю і суботу. Це помилкове судження, хоча в нашій свідомості нам складно це вмістити.

Різниця між запоями та “відпочинком” за допомогою алкоголю в наступному:

 • Незалежна людина може зупинитися. Якщо у нього є справи, зобов’язання, він буде вибирати їх, а не пияцтво. Для нього не драматична відсутність алкоголю. Він – необов’язковий елемент його життя.
 • Залежний відчуває постійний потяг вжити. Він п’є з ранку до вечора в надмірних кількостях, причому йому завжди мало. Навіть коли він валиться з ніг і повністю втратив розум. Так триває тижнями, місяцями, у когось роками без перерви.

Також запої – це одна з ознак алкоголізму, тобто, знову ж таки, залежності. Але, нагадаємо, це не святкування Нового року, яке затягнулося на кілька днів, а безперервна, ні від чого незалежна алкоголізація. Також варто враховувати, що діагноз алкоголізм визначається ще й за такими ознаками:

 • Людина не пам’ятає, що вона робила під час сп’яніння. Така собі алкогольна амнезія.
 • Алкоголік почав споживати спиртне наодинці, похмеляються вранці.
 • Зник блювотний рефлекс на великі дози алкоголю.

До чого ми це написали? До того, що не можна ставити всіх під одну лінійку. А також, обов’язково звертатися до фахівців, коли є підозри на дане захворювання.

Экспресс-вывод из запоя

Виведення із запою вдома

Звертатися у державні клініки алкоголікам не хочеться. Становлення на облік в психоневрологічний диспансер не обіцяє нічого доброго… З’являться проблеми з переїздом в інше місто, працевлаштуванням, отриманням водійських прав… Плюс, наше суспільство не звикло ставитися до алкозалежних, як до хворих людей. Вважає їх “безнадійними”. Чи не хоче мати з ними справу…

Це змушує індивідуумів приховувати свою проблему та обходиться домашніми процедурами виходу із запою:

 1. Залежному дають пити багато води, трав’яних чаїв, розсіл. Вважається, що особливо добре допомагає звіробій.
 2. Алкоголіка годують легкою їжею: бульйонами, вареними овочами, кефіром, йогуртом…
 3. Залежного намагаються не чіпати. Дозволяють йому виспатися, нехай навіть сон триватиме кілька днів з короткими перебоями.

І ось ніби хворий приходить в норму, але тут знову друзі, знайомі й усе повторюється… Крім цього є ж іще різні фізичні та психічні недуги, наслідки постійних запійних “забігів”:

 • Порушення водно-сольового, лужного балансу в організмі.
 • Всі хворобливі стани з боку шлунково-кишкового тракту: діарея, виразка, гастрит, складнощі з травленням…
 • Депресія, аж до думок про самогубство.
 • Делірій, або біла гарячка. Даний стан – комплекс небезпечних проявів, таких як втрата глузду, галюцинації, безсоння… Під час іменованої в народі “білочки” людина може чинити шкоду собі, оточенню, померти від крововиливу в мозок…

Звичайно, ці проблеми неможливо розв’язати самостійно, без лікарів. І тоді виведення із запою вдома під великим знаком питання…

Вывод из запоя на дому

Як вивести із запою алкозалежного?

Як, і головне де вивести людину із запою так, щоб це дійсно допомогло? Чи не відбилося на її репутації? Можна обрати такий метод, як виведення із запою в стаціонарі медичного наркологічного реабілітаційного центру “Приват Клініка”. Чому саме ця установа?

 1. Лікування алкоголізму тут анонімне. Ніякого Вам обліку і хвилювань, що хтось зі знайомих хоч краєм вуха почує, що Ваш рідний – залежний від алкоголю та ще й лікується.
 2. Умови проживання в клініці – на рівні європейських. У кожній палаті є плазмовий телевізор, власні санвузли. Щодня виконується прибирання персоналом центру. Також в одній палаті допускається перебування максимум чотирьох осіб. Це враховуючи те, що вона досить простора та у звичайних умовах могла б вмістити 6-8 осіб.
 3. Процес виходу з запою побудований на сумлінній роботі ряду фахівців.

Тепер розповімо про сам принцип виведення із запійного алкоголізму:

 1. Пацієнта консультують, щоб зрозуміти рівень його мотивації, ступінь захворювання. Без його бажання продовжувати дії по зупинці запою немає сенсу.
 2. Робиться діагностика. Уважно вивчається стан організму пацієнта. Чи хворіє він чимось ще крім алкогольної залежності.
 3. Визначається метод детоксикації. Іноді досить прокапали фізрозчин з вітамінами групи B і C, але буває доходить і до плазмаферезу.
 4. Після всіх медикаментозних процедур починається психотерапія. Найчастіше залежному необхідна реабілітація.
 5. Закінчивши реабілітацію, стартує етап ресоціалізації. Пошук себе в соціальному світі. НЦ “Приват Клініка” і тут зробив свій внесок, допомагаючи залежним побудувати себе, як сильних, розсудливих, успішних людей.
 6. Відбувається робота з батьками, дружинами, чоловіками алкоголіка, або співзалежними.

Как вывести из запоя алкозависимого?

Скориставшись послугами НЦ “Приват Клініка” Ви зможете допомогти Вашому рідному з мінімальними затратами нервових клітин та максимальним рівнем результату.

Більше інформації на тему “виведення із запою Буча“, можна дізнатися на нашому сайті або телефоном.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *