Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Вывод из запоя Кичеево

Виведення із запою Кичеєве

Виведення із запою в Кичеєве можливе або якщо Ви викличете нарколога додому, або в найближчому населеному пункті, Ворзелі, Київському обласному психоневрологічному диспансері №2.

Тут працює нарколог. Але, через те, що це державна клініка, Ви не зможете зберегти алкозалежність у таємниці. До того ж відгуки про дану лікарню – не з кращих.

Подейкують, що тут знущаються з пацієнтів, маленьких дітей б’ють, а підліткам дозволяють палити. Хоча, у правилах закладу зазначено, що це заборонено. До того ж для алкоголіка тут дістати пляшку не складає особливої мороки.

Що ж тоді робити, якщо є запит «виведення із запою Кичеєве»? Хочеться отримати якісну допомогу? Звернутися до однієї з приватних установ міста Києва. Наприклад, у наркологічний центр «Приват Клініка».

Почему НЦ «Приват Клиника»?

Чому НЦ «Приват Клініка»?

НЦ «Приват Клініка» десять років займається питанням, як вийти з алкогольної залежності. А також винайденням програм одужання для алкозалежних. Тут працюють лікарі різних напрямків вищої категорії. В тому числі відомий психіатр, сексолог, мануальний терапевт, нарколог, провідний, ТВ-експерт, автор методу кодування, Іванов Олександр Володимирович.

У наркологічному центрі суворо стежать за умовами, у яких перебувають пацієнти:

 • В одній палаті дозволене проживання максимум чотирьох осіб.
 • Кожна палата оснащена плазмовим телевізором, душовою кабіною, санвузлом, умивальником, необхідною кількістю ліжок, шаф, полиць тощо.
 • Якість продуктів перевіряє дієтолог, який також підбирає кожному хворому індивідуальний, різноманітний план харчування.

Також, контролюються контакти алкоголіка. Те, що йому передається. Імовірність пронести сюди спиртні напої дорівнює нулю. Це означає більш ефективну терапію, ніж якби у людини була постійна спокуса купити випивку.

Сам процес виходу з запійного алкоголізму відбувається наступним чином:

 1. Людині проводять діагностику на предмет загального стану організму, наявності захворювань.
 2. Кожному пацієнту підбирають ефективну терапію. Це і медикаменти, і крапельниця від алкоголю, і, знову ж таки, режим харчування, фізичних навантажень, кодування, якщо це необхідно.
 3. Весь період перебування у клініці з алкозалежним спілкується психотерапевт. Він виступає мотиватором до подальшого лікування – реабілітації та ресоціалізації. Етапів, які зміцнюють рішення людини залишатися тверезою. Допомагають їй повернути повагу до себе, реалізуватися, стати повноцінним членом суспільства.

Крім цього, клініка:

 • Працює 24 години, 7 днів на тиждень.
 • Займається транспортуванням хворих.
 • Виконує виїзд нарколога додому.

Навіщо лікувати запійний алкоголізм?

Запій – небезпечний стан, який впливає не лише на фізіологію: через довгострокове вживання страждає шлунково-кишковий тракт, серцево-судинна система, щитовидна залоза, печінка. Він пошкоджує центральну нервову систему.

Нерідко люди, котрі систематично приймають спиртне, страждають від:

 • Депресій.
 • Суїцидальних думок.
 • Тривожності.
 • Панічних атак.
 • Безсоння.
 • Білої гарячки.

Логічно, що наявність такої кількості проблем уже повідомляє про те, що залишати захворювання на вільний плин не можна. Необхідно вживати заходів. Причому краще відразу звернутися до лікаря, не витрачати час на спроби зробити обрив запою вдома самостійно.

Звичайно, Ви можете виконати деякі підтримувальні процедури:

 • Забезпечити хворого достатньою кількістю рідини. Краще у перші дні обмежиться мінеральною та простою водою. Потім, можна додати чорний, зелений, трав’яний чай.
 • Готувати алкозалежному легку дієтичну їжу. Не агресивну для органів травлення. Що це може бути? Відварна куряча грудка, тушковані овочі, запечені яблука, нежирний бульйон, кефір, м’який сир тощо.
 • Використовувати анальгетики та сорбенти. З останніх, наприклад, «Сорбекс», активоване вугілля.

Але цього не достатньо. Без своєчасної медичної допомоги можливі ускладнення та подальші труднощі у проведенні терапії.

Запой и пьянство – в чем разница?

Запій та пияцтво – у чому різниця?

Не завжди двох, трьох, навіть чотириденна алкоголізація дорівнює запійному алкоголізму. Іноді людина, зовсім не залежна, може почати пити, наприклад, через певні життєвих обставини, що принесли їй надто багато болю:

 • Смерть близького.
 • Розрив стосунків з коханим.
 • Звільнення з роботи, втрата стабільного заробітку.
 • Невизначеність у плані пошуку себе.

Але, як тільки запити індивідуума задовольняються, він одразу забуває про спиртні напої та продовжує звичайне життя. Такий сценарій можна назвати пияцтвом.

лечение алкоголизма Киев

Запій же цієї можливості не дає. Споживач робить випивку центром свого Всесвіту. Його більше нічого не хвилює, окрім як перейти у стан сп’яніння. Всі інтереси, цілі, бажання, не пов’язані з алкоголем, випаровуються. Кожен його ранок починається з нав’язливих думок, пов’язаних із пошуком алкоголю.

Іноді це обумовлено сильною фізичною залежністю. Без певної дози етилового спирту у хворого з’являється тремор, нудота, блювання, проблеми зі сном та апетитом.

Більше інформації на тему «виведення із запою Кичеєве», «лікування алкоголізму Київ», Ви можете безкоштовно дізнатися за номерами на нашому сайті.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)