Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
вывод из запоя Вишнёвое

Виведення із запою Вишневе

Вивести алкоголіка із запою можна тільки одним способом – звернутися до фахівців, які займаються алкогольною залежністю. Оскільки сам запій є симптомом даного захворювання і може призвести до його подальшого стрімкого розвитку.

Найчастішими причинами запою є:

 1. Сильний стрес.
 2. Поганий сон.
 3. Бажання «повеселитися».
 4. Неприйняття себе.

Також існує така патологія, як псевдозапій. Він не належить до хвороби алкоголізм. Але має схожі з запоєм симптоми. Єдина відмінність – присутність контролю. Якщо, наприклад, людина повинна виконати якесь відповідальне завдання, просто позбавляється від стресу, вона зупиняється.

Тому, для того, щоб вивести із запою, необхідно, знову ж таки, обов’язково звертатися до фахівців.

Лечение запойного алкоголизма в домашних условиях

Лікування запійного алкоголізму в домашніх умовах

Для того, щоб вивести із запою, необхідно надати людині якісну медичну, пізніше – реабілітаційну допомогу.

Причини, за якими не можна лікувати запійний алкоголізм самостійно:

 1. На третій, четвертій стадії алкозалежності у людини, як одна з ознак абстинентного синдрому, виникає делірій (в народі його називають білою гарячкою). Даний розлад характерний тим, що індивід втрачає орієнтацію, концентрацію, ясний розум. Здійснює неадекватні, іноді агресивні дії у зв’язку з мареннями та галюцинаціями. Через те, що він провокує сильне внутрішньочерепний тиск, здатний призвести до смерті, якщо алкоголік вчасно не отримає комплекс медичних процедур.
 2. Алкозалежний зазвичай маніпулює своїми рідними шляхом їх співзалежності. Один зі сценаріїв, за яким це відбувається – вони стурбовані ним, з усіх сил намагаються допомогти, вірять йому та не звертають уваги на безуспішні спроби кинути пити.
 3. Хворий перебуває під токсичним впливом свого оточення. Часто залежні описують це, як те, що випивка сама їх знаходить. Це ілюзія. Все тому, що вони сконцентровані на алкоголізації, не мають у своєму близькому колі друзів тверезих людей.
 4. Як ми вже згадували вище, запій може виявитися не алкогольною залежністю, а псевдозапоєм.
 5. Відсутність знань про залежність.

вывод из запоя Вишнёвое

У домашніх умовах можна лікувати алкоголіка тільки тоді, коли Ви звернетеся до фахівців. Наприклад, у наркологічному центрі «Приват Клініка» є послуга виклик нарколога додому. Лікар надає першу медичну допомогу, оглядає пацієнта в стаціонарі, і після приймає рішення, чи можна продовжувати терапію вдома.

 1. Якщо Ваш рідний приймав спиртне до трьох днів, Ви можете зробити наступне:
 2. Забезпечте алкоголіка достатньою кількістю рідини. Дозволено: воду (просту, мінеральну), чай (натуральний, без хімічних домішок), відвар з трав.
 3. Приготуйте легкий бульйон. Обмежте раціон від жирної, смаженої їжі.
 4. Дайте залежному добре виспатися.
 5. При головному болю дозволено не дуже сильне знеболювальне, нудоти та блювання – сорбенти.

Обов’язково перед даними маніпуляціями порадьтеся з лікарем. Особливо з приводу медикаментів.

вывод из запоя Вишнёвое

Як вивести алкоголіка із запою?

Вихід із запою в наркологічному центрі «Приват Клініка» відбувається наступним чином:

 1. Надається перша медична допомога. Оскільки стан людини може доходити аж до смертельно небезпечного делірію (про що згадувалося вище). Та й загалом самопочуття пацієнта досить критичне: нудота, блювання, сильний головний біль, слабкість, проблеми з травленням тощо.
 2. Виконується очищення організму від алкоголю для полегшення симптомів абстиненції (детоксикація). Дозволено, якщо відсутні такі протипоказання: епілепсія, вагітність, лактація, тяжкі ступені патологій серця, печінки, нирок та інше.
 3. З’ясовується, на якій стадії алкоголізму перебуває персона, чи присутні у неї інші захворювання. Призначається медикаментозне лікування.
 4. Проводиться консультація, на якій з’ясовується, чи готова людина до подальшого лікування, визнає чи ні свою хворобу. Окремо лікар розмовляє з рідними алкоголіка. Визначає, як бачать ситуацію вони, і наскільки обізнані в необхідності терапії алкоголізму.
 5. При відсутності бажання лікуватися надалі, ведеться робота по мотивації хворого. Складається з декількох сеансів (визначається індивідуально) мотиваційного консультування, а також – кризової інтервенції, якщо людина відмовляється усвідомлювати своє захворювання.
 6. Алкоголіка реабілітують після тривалої алкоголізації. Процес складається з декількох етапів. Спочатку він розбирається, як насправді алкоголь вплинув на його життя. На даному етапі вивчається перебіг його хвороби. Далі – проводиться терапія, навчання тверезому способу життя, надання інформації про алкоголізм, продовжується вивчення розладу в конкретного пацієнта.
 7. Залежному допомагають стати повноцінним членом суспільства (ресоціалізація). Найчастіше, це влаштування на роботу, початок навчання, побудова сім’ї, відносин з іншими людьми, нового кола спілкування тощо.
 8. Рідних та близьких залежного залучають до роботи над співзалежністю, яка заважає одужанню.

вывод из запоя Вишнёвое

Наркологічний центр «Приват Клініка» знаходиться недалеко від Вишневого (Київ). Також тут займаються транспортуванням хворих. Переваги центру, крім ефективної комплексної терапії:

 • Анонімне лікування.
 • Турбота про якість умов проживання та харчування. Наприклад, в кожній палаті є плазмовий телевізор, туалет, душ.
 • Цілодобова турбота про пацієнтів кваліфікованим персоналом.

Звернувшись в державну лікарню, Вам доведеться поставити залежного на облік. Також там, на жаль, не завжди хороші умови, виконується тільки медична частина терапії.

Більше інформації на тему «виведення із запою Вишневе», Ви можете отримати за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!