Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Вывод из запоя Ворзель

Виведення із запою Ворзель

Вихід із тривалого запою у Ворзелі виконує Київська обласна психоневрологічна лікарня №2. Це державна установа, де працює нарколог і, здавалося, може допомогти з проблемою запійного алкоголізму. Але, доведеться ставати на облік.

Оскільки Київ знаходиться всього в сорока шести хвилинах їзди від населеного пункту, буде краще поїхати лікуватися туди. Чому?

 • Про вказаний вище диспансер погано відгукуються пацієнти та їхні рідні.
 • Столиця надає вибір з приватних та державних установ. Тобто, залежний може зберегти анонімність, не документуватися, як такий, у клініках.

Як лікують запій державні клініки?

Якщо Ви звертаєтеся у класичний наркологічний диспансер, будьте готові до того, що Вашого рідного оформлять, як алкоголіка офіційно. Це означає наявність певних обмежень:

 • Складніше отримати водійське посвідчення.
 • Необхідно постійно відзначатися в лікарні. Через це переїзд досить проблематичний.
 • Труднощі з працевлаштуванням.

Крім цього, вони не можуть дати гарантії повного позбавлення від алкоголізму. Адже в загальному спрямовані на фізичну частину захворювання:

 • Позбавлення від похмілля.
 • Відновлення організму за допомогою крапельниць.
 • Зупинка делірію.

Так, людині стає краще. Але, найчастіше, вона зривається та знову повертається у «рідну наркологію». Плюс у неї формується переконання, що завжди можна «прокапатися». Це зменшує мотивацію залишатися тверезою.

З приводу умов – тут, звичайно, державні лікарні, зазвичай, явно програють. Те ж саме щодо харчування.

Якщо говорити про «алкоголізм запої лікування Ворзель», Київську обласну психоневрологічну лікарню №2, досить подивитися відгуки тих, хто там лікується. На жаль, як кажуть хворі, персонал тут дозволяє собі насміхатися над пацієнтами, підіймати руку на дітей, зачиняє очі на куріння підлітків…

Ми не можемо стверджувати, що це правда. Всього лише слова очевидців. Вірити цьому чи ні – справа кожного.

Частные медицинские центры лечения алкоголизма

Приватні медичні центри лікування алкоголізму

Наркологічний центр «Приват Клініка» – одна з приватних установ, що займається лікуванням та реабілітацією алко- та наркозалежних. Також, вона спеціалізується на тому, як вивести із запою алкоголіка.

Ми будемо розглядати саме її, оскільки можемо впевнено стверджувати – тут можливо отримати якісну допомогу. Ми не претендуємо на «перше місце» в області наркології. Але, постійно створюємо найбільш сприятливі умови для алкозалежних. Щоб вони могли повертатися до тверезого життя, будувати своє майбутнє, відновлювати те, що руйнує спиртне.

Якщо запійний алкоголік потрапляє до нас, він отримує повний обсяг послуг, що стосується лікування запійного алкоголізму.

 1. Анамнез. Хворого опитують, як довго він пив, чи були у нього перерви, похмілля, випивка наодинці. Що його турбує в плані фізичного стану. Виходячи з цього робляться висновки, наскільки критичний сам алкоголізм. А також, чи потрібні додаткові дослідження, які не стосуються його безпосередньо. Ми не говоримо про алкогольну нефропатію, панкреатит, гастрит тощо. Наявність цих хвороб перевіряється обов’язково.
 2. Медикаментозне виведення із запою. Найчастіше звернення у клініку відбувається на останніх стадіях алкогольної залежності. Тоді вже не можна просто «відкласти чарку в бік». Почнуться ускладнення. У тому числі «улюблена» всіма біла гарячка. Яка, при неправильних діях, призводить до смерті. Тому, НЦ «Приват Клініка» спочатку призначає комплекс процедур, що приводять до норми фізичний стан. Для кожного вони визначаються індивідуально. В основному це курс крапельниць, заспокійливих препаратів, вітамінів, правильне харчування, здоровий сон.
 3. Реабілітація та ресоціалізація. Щоб алкозалежний не ставав «постійним клієнтом» наркології, була розроблена спеціальна програма, спрямована на навчання життя у тверезості. А також на викорінення спиртного з думок людини, зміна згубних патернів поведінки, реалізацію алкоголіка, як особистості.

Ще кілька переваг наркологічного центру:

 • Сучасне обладнання, ремонт.
 • Ідеальна чистота.
 • Оснащені плазмовим телевізором, душовою, санвузлами та багатьом іншим палати.
 • Привітний персонал.
 • Повноцінне, різноманітне, якісне, смачне харчування.

Чи можна вивести із запою вдома?

Виведення із запою вдома можливо тільки в тому випадку, якщо людина п’є від 5 днів до тижня. Не є володарем другої, третьої або четвертої стадії алкоголізму. Загалом, такий період не можна назвати запоєм. Швидше – побутовим пияцтвом.

Що може допомогти людині?

 • Достатня кількість рідини: несолодкі міцні, трав’яні чаї, проста, мінеральна вода.
 • Легка їжа: нежирні бульйони, овочі на пару, дієтичне м’ясо.
 • Повноцінний сон.
 • Засоби народної медицини – настоянки лікувальних трав, що не містять спирту.
 • Застосування знеболювальних, сорбентів.

Але, буде краще, якщо навіть такі прості дії призначить лікар. Самолікування ніколи ні до чого доброго не приводить. Може спровокувати ускладнення.

Більше інформації на тему «виведення із запою Ворзель», чи правильне твердження, що запійний алкоголізм виліковний, Ви можете анонімно та безкоштовно отримати за номерами на нашому сайті.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)