Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Вывод из запоя Обухов

Виведення із запою Обухів

Не завжди запій означає алкоголізм, але якщо людина часто пов’язує своє життя з тривалою алкоголізацією, ризик його появи збільшується. Існує навіть такий термін, як запійний алкоголізм. В такому випадку алкоголік не вживає щодня. Але якщо починає, то не може зупинитися. Доводячи себе навіть до стану білої гарячки. Коли неможливо вийти з тривалої алкоголізації самостійно.

Безперервне вживання алкоголю (більше ніж три дні) – привід задуматися про звернення до фахівців. Лікарі наркологічного центру «Приват Клініка» понад десять років займаються такою діяльністю, як лікування алкоголізму в Києві, виведення із запою. Шляхом того, що використовується комплексний підхід до розв’язання проблеми, вони можуть гарантувати результат. До того ж процес лікування проводиться анонімно.

Вывод из запоя Обухов

Перші ознаки запою

Ви можете допомогти людині, якщо будете помічати ті ознаки, які говорять про запій. Основні з них такі:

 1. Людина відмовляється від їжі. Скаржиться на те, що її нудить. Часто випорожнюється.
 2. У алкоголіка постійно болить голова.
 3. В поведінці проскакує агресія. Частішають марення. Можливі галюцинації.
 4. Порушується координація руху.
 5. Помітний тремор тіла. Алкозалежного видають руки. Найчастіше вони досить сильно трясуться.
 6. Задишка, проблеми з диханням. Навіть невеликі фізичні навантаження провокують їх появу.
 7. Делірій на останніх стадіях алкоголізму.

Якщо Ви, знову ж таки, помічаєте навіть найменший їх прояв – звертайтеся до фахівців наркологічного центру «Приват Клініка». Самолікування призведе до негативних наслідків. Без необхідних знань Ви не зможете діагностувати залежність, призначити правильне лікування.

Наприклад, існує такий стан, як псевдозапій. Алгоритм його корекції відрізняється від лікування алкоголізму. Він з’являється через сильний емоційний сплеск. Але, людина може його контролювати. Для того, щоб позбутися від періодичного приймання алкоголю, їй необхідно пропрацювати з психологом, і зовсім не обов’язково реабілітуватися.

Вывод из запоя Обухов

Лікування запійного алкоголізму

Лікування запійного алкоголізму починається з виведення із запою. Дана маніпуляція включає:

 1. Першу медичну допомогу в разі отруєння алкоголем, білої гарячки.
 2. Консультацію хворого, його родини. Лікарям необхідно розуміти, чи готові обидві сторони до одужання. Наскільки серйозно вони сприймають захворювання і необхідність терапії.
 3. Ретельне медичне обстеження. Виявлення інших хвороб, які впливають на самопочуття алкоголіка (фізичне, психологічне, психічне). Визначення стадії алкозалежності, якщо вона була діагностована. Дослідження наявності протипоказань до тієї чи іншої процедури.
 4. Детоксикацію від алкоголю. Очищення від токсинів, якими наповнюється організм під час вживання спиртного.
 5. Кодування від алкоголю. Навіювання пацієнтові страху, відрази до приймання алкоголю медикаментозним (препарат «Дисульфірам»), психологічним (метод Довженко, гіпноз, якоріння тощо) способом.

Після, необхідно продовжувати терапію. Впроваджувати різні психотерапевтичні методики. Найбільш ефективними вважаються:

 1. Реабілітація залежних від алкоголю. Процедура спрямована на появу в алкоголіків навичок жити тверезо, розуміти себе, прояви своєї хвороби, справлятися з почуттями, емоціями.
 2. Ресоціалізація. Надання залежному можливості адаптуватися у суспільстві. Знайти роботу, друзів, побудувати сім’ю – дивлячись чого хоче людина.
 3. Психологічна допомога сім’ї алкозалежного. Для рідних і близьких дана хвороба – величезний стрес. До того ж вони не знають, як правильно себе поводити з алкоголіком після лікування. Їм необхідні як консультації, так і спеціалізовані тренінги.

Дотримуючись даного алгоритму, фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» досягають успішних результатів у перериванні запою, позбавленні від алкоголізму.

Вывод из запоя Обухов

Виведення із запою вдома

Виведення із запою вдома можливе при псевдозапої або якщо людина знаходиться на перших стадіях алкоголізму, її фізичний стан не вимагає госпіталізації. Але, в такому випадку зростає ймовірність зриву. оскільки:

 1. Людину відволікає тригерна атмосфера, ситуації. Через це її думки зайняті минулим, потягом до алкоголю, замість одужання.
 2. Легко дістати алкоголь як за допомогою маніпуляцій рідними, так і через друзів, які вживають. Це віддаляє людину від успішного результату.
 3. Немає постійного спостереження з боку фахівців, що не дає детально вивчити захворювання, знайти індивідуальний підхід до пацієнта.

Людина не отримує того терапевтичного ефекту, який могла б за допомогою стаціонарного лікування. Тому, лікарі наркологічного центру «Приват Клініка» рекомендують лікуватися від запійного алкоголізму безпосередньо в спеціалізованій установі.

Вывод из запоя Обухов

Більше інформації на тему «виведення із запою Обухів» можна отримати за номерами на нашому сайті.

 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!