Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение алкоголизма Славутич

Лікування алкоголізму Славутич

Залежність від спиртного – найнебезпечніше захворювання, що поступово переходить в хронічну форму і надає саме негативний вплив абсолютно на всі життєві аспекти. Для того, щоб впоратися з ним, мало просто усунути похмільний синдром, так як в більшій мірі проблема полягає в психологічній залежності. Тому і проходити лікування алкоголізму в Славутичі необхідно з урахуванням фізичного та психологічного впливу на людину.

Клініка лікування алкоголізму Славутич

Клініка для лікування алкоголізму в Славутичі може вам запропонувати великий комплекс заходів і психотерапевтичної підтримки, за допомогою якої можна відновити психічне і фізичне здоров’я. Після приміщення алкоголіка в клініку буде обов’язково проведена діагностика, під час сеансів з психологом будуть виявлені фактори, які стали причиною алкоголізму. Після цього, з урахуванням всіх факторів, фахівці підберуть найбільш підходящу для пацієнта програму лікування алкоголізму в Славутичі.

Для того, щоб лікування дало хороші результати, необхідні такі послідовні етапи:

 • допомога при похмільного синдрому і детоксикація. Пацієнту вводять сольові і адсорбуючі розчини, які очищають організм від токсинів, що накопичилися;
 • фізіотерапевтичне лікування, яке допомагає нормалізувати нормальне функціонування систем організму, покращує стан імунної системи, відновлює метаболізм;
 • психотерапевтична реабілітація, метою якої є стабілізація психічного стану і забезпечення можливості колишньому алкоголіку справлятися з проблемами без спиртного.

Пройшовши лікування від алкоголізму в Славутичі, людина абсолютно змінюється, психотерапевти відкривають перед ним можливості жити повноцінним життям і отримувати від неї радість.

Лікування алкоголізму Славутич - 1

Лікування алкоголізму Славутич

У нас лікування алкоголізму в Славутичі проходить дуже ефективно завдяки наступним перевагам:

 • проживання в комфортних умовах;
 • гарантування конфіденційності;
 • доброзичливість і підтримка співробітників клініки;
 • організація дозвілля, заняття спортом, спільні тренування на свіжому повітрі;
 • медичний контроль за самопочуттям і надання допомоги при необхідності;
 • групові сеанси і підтримка інших пацієнтів клініки.

Ми успішно допомагаємо долати алкоголізм, лікування в Славутичі проходить дуже успішно і показує стійкі результати. Для того, щоб отримати допомогу якомога швидше, ви можете записатися по телефону або залишити заявку на сайті.

Роки нашої діяльності дають нам можливість пропонувати вам наступне:

 • стовідсотковий професіоналізм всіх наших співробітників;
 • результативність, яку ми гарантуємо, починаючи лікування алкоголізму в Славутичі.

Для отримання більш повної інформації і запису на консультацію ви можете зв’язатися з нами по телефону.

Лікування алкоголізму Славутич - 2

Лікування алкоголізму ціна Славутич

Як показує практика, необхідно якомога швидше проводити лікування алкоголізму, ціна зволікання в Славутичі може бути занадто високою. Йдеться про зруйнованому здоров’я і навіть життя алкоголіка. Людина, тривалий час вживаючи спиртне, поступово деградує. Йому стає все одно що і в якій компанії пити. Це може призводити до того, що люди вживають абсолютно не призначені для цього рідини.

Лікування алкоголізму в Славутичі буде більш успішним, якщо проходити його в спеціальних центрах. Це дає можливість помістити пацієнта в ізоляцію, що завадить йому зірватися і запити. Колишні алкоголіки знаходяться під постійним контролем, весь день у них розписаний і розпланований. Їм просто ніколи віддаватися руйнівним думкам. А підтримка психотерапевтів, готових у будь-який момент надати допомогу, допомагає відновити нестабільну психіку.

Для того, щоб лікування від алкоголізму в Славутичі було комфортним, ми проводимо цікаві заходи, у нас є спортзал і доглянута територія для прогулянок. Для відновлення здоров’я активно застосовуються масаж, заняття йогою, арт-терапія, заняття з психологом індивідуально або в групі.
 

Лікування алкоголізму Славутич - 4
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!